Náš penzion se nachází pouhou minutu chůze od malebného litoměřického náměstí

O PENZIONU VEGET


Náš penzion (dříve penzion Pištora) se nachází pouhou minutu chůze od malebného litoměřického náměstí. Veškeré památky a služby jsou tak v bezprostřední blízkosti, a přesto je okolí penzionu klidné a vybízí k relaxaci.

Nabízíme dva dvoulůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový s možností přistýlky a jeden jednolůžkový pokoj. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V letních měsísích je navíc k dispozici podkrovní apartmán pro 4-6 lidí.

V přízemí je jídelna, kde podáváme snídaně (po domluvě). Ve dvoře se nachází přístřešek pro kola a především rozlehlá terasa s posezením a v létě i s možností grilování. V celém penzionu je připojení k Wi-fi. Parkování je možné na placeném stání přímo před penzionem nebo na menším placeném parkovišti v bezprostřední blízkosti. Penzion je velmi dobře dostupný z cyklostezky a je zařazen do programu Cyklisté vítáni.

Příjezd je možný každý den od 14.30 do 19 hodin, v jiných časech pouze na základě předchozí domluvy. Odjezd je pak možný ráno kdykoliv do 10.30 hodin.


PARKOVÁNÍ


Přímo u penzionu existuje možnost placeného parkování:

Pondělí až pátek (08:00 - 17:00): 30 Kč/hod
Sobota (08:00 - 11:00): 30 Kč/hod

Parkoviště v ulici na Valech vedle Jezdeckých potřeb: 5 Kč/hod

PROČ PRÁVĚ VEGET?

home_kebab_list1

Skvělá lokalita

Penzion Veget se nachází pouze pár desítek metrů od malebného litoměřického náměstí

home_kebab_list3

Přátelská atmosféra

Náš kolektiv je Vám připraven splnit veškeré Vaše přání a požadavky a zároveň poradit s vyžitím v Královském městě Litoměřice

home_kebab_list2

Krásné prostředí

Naše pokoje na Vás dýchnou autentickou atmosférou Litoměřic a zároveň zaručí veškeré potřebné vybavení

home_kebab_list4

Kvalitní zázemí

V přízemí se nachází jídelna, kde se podávají snídaně, ve dvoře pak přístřešek s možností grilování. Samozřejmostí je také Wi-Fi připojení a parkování před penzionem

Těšíme se na Vaší návštěvu!